Wolters Housing gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren (anoniem). U gaat akkoord met onze cookies als u onze website blijft gebruiken.
Zeer ruim 3 kamer parterre woning 66m2 met tuin op het noorden.
Het appartement ligt in een levendige wijk met veel culturele activiteiten. Nabij de Charloisse kerk en de winkels aan de Wolphaertsbocht.
MAXIMALE HUURPERIODE 6 MAANDEN
indeling:
Voorkamer ca. 4.00x3.00
Toilet
Keuken met gasfornuis, oven / magnetron, afzuigkap en koelkast
Achterkamer ca. 5.00x4.00
Tussenkamer ca. 3.00x2.00.53
Tuin ca. 5.00x4.00
Badkamer met douche en vaste wastafel
Beschikbaar per 01 november 2021
- Huurprijs: € 950,= exclusief gas, water, electra en internet
- Waarborgsom € 950,=
LET OP, U KUNT ALLEEN REAGEREN PER E-MAIL.
Om in aanmerking te komen voor een woning kunt u alleen reageren via een mailreactie naar reactie@woltershousing.nl. U geeft hierin een korte introductie van uzelf en/of uw medehuurder(s).
Telefonische reacties worden niet in behandeling genomen!
Dank voor uw begrip en medewerking!
WAT ONTVANGEN WIJ BIJ VOORBAAT GRAAG VAN U:
- Kopie legitimatie
- 3 recente salarisstroken
WAT WILLEN WIJ GRAAG VAN U WETEN:
- Het adres waarvoor u in aanmerking wenst te komen en wil bezichtigen
- Uw gezinssamenstelling ( met hoeveel personen gaat u huren?);
- Uw leeftijd en van de eventuele medehuurders;
- Uw maandelijkse inkomen ( Bruto of Netto ) en van de eventuele medehuurders;
-Heeft u een arbeidsovereenkomst voor bepaalde / onbepaalde tijd, studiefinanciering, uitkering, borgsteller, jaarcijfers als zelfstandige of anders;
- Mocht u een afwijkende inkomens situatie hebben dan graag korte uitleg;
- Voor welk bedrijf werkt u;
-Heeft u huisdieren en zo ja welk soort huisdier(en).
Vergeet niet uw telefoonnummer te vermelden!
Wolters Housing BV gaat netjes met uw gegevens om conform privacy wetgeving. U gegevens worden slechts en alleen besproken met de eigenaar van het appartement en niet gedeeld met derden. Als u niet in aanmerking komt voor een appartement dan worden uw gegevens vernietigd. Uw gegevens worden overigens pas met de eigenaar van de woning doorgenomen op het moment dat u aangeeft de bezichtigde woning te willen huren.